Кәмелетке толмаған бала нені білуі керек?

18.09.2024

Егер Сіз балалар тарапына жасалған қатыгездікке куә болсаңыз, тәулік бойы қызмет ететін «111» нөміріне хабарлассаңыз болады!

💡 Бұдан бөлек, сіз Психологиялық қолдау орталықтарына жүгіне аласыз, онда тек психологиялық ғана емес, медициналық, құқықтық және әлеуметтік көмек ала аласыз.

❔Құқықтарыңызды қалай қорғауға болады?

❕Өз құқықтарыңызды білу және оларды қорғаудан қорықпау маңызды. Егер Сіздің құқықтарыңыз бұзылса немесе сізге қауіп төніп тұрса, ересектерден, тиісті қызметтерден немесе тікелей құқық қорғау органдарынан көмек сұраңыз.

Қосымшалар: