«Елі сүйген, елін сүйген Елбасы» атты ашық тәрбие сағаты

25- қарашада 2-4 сыныптарында «Елін сүйген, елі сүйген – Елбасы» атты тәрбие сағаты өтті. Тәрбие сағатының мақсаты: болашақ ұрпаққа Елбасымыз Н.Ә.Назарбаев туралы мағлұмат беру, Елбасының өмірін, еңбек жолын үлгі-өнеге ете отырып, патриоттық сезімдерін арттыру. Іс шарамыз әнұранмен басталды. Әнұранды оқушылар ерекше тербеніспен орындады.
Тұңғыш президентіміздің өмірбаянына байланысты бейнеролик көрсетілді, өлең-жырдан шашу шашылып, нақыл сөздеріне талдау жасады.

Жаңартылған күні: 26.11.2021 17:14
Құрылған күні: 26.11.2021 17:14