«Біздің Президентіміз – Елбасымыз» атты сынып сағаты

Мектепте Тұңғыш Президент күніне арналған «Біздің Президентіміз – Елбасымыз» атты сынып сағаты өтті.
Мақсаты: Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә.Назарбаевтың қызметі туралы түсінік беру. «Отан» ұғымын дамыту, Қазақстан Республикасы бай табиғи ресурстары бар, өсімдіктері мен жануарлары алуан түрлі ел ретіндегі біртұтас көзқарасын қалыптастыру, тілдерді сүюге, Қазақстанда тұратын халықтарды құрметтеуге тәрбиелеу, танымдық белсенділігін дамыту. , ойлау және есте сақтау, патриоттық сезімге тәрбиелеу.

Жаңартылған күні: 30.11.2021 17:10
Құрылған күні: 30.11.2021 17:10