Қамқорлық кеңесі

Қамқоршылық кеңес-қоғамның білім беруді басқаруға қатысуының бір түрі. Мемлекеттік емес, үкіметтік емес, коммерциялық емес, қоғамдық ұйым, ол білім беруді және нақты білім беру мекемесін дамытуға мүдделі барлық адамдарды ерікті негізде біріктіреді. Қамқоршылық кеңес - бұл тек қолдау және қаржыландыру ғана емес, білім беру ұйымдарының атынан билікпен диалог, ал ең бастысы - азаматтық қоғам атынан. Қамқоршылық кеңестің екі құқықтық мәртебесі болуы мүмкін: заңды тұлға құрумен немесе білімсіз.

Жаңартылған күні: 18.04.2019 08:38
Құрылған күні: 18.04.2019 08:38