2023 жыл бойынша мемлекеттік қызмет көрсету бойынша есеп

29.02.2024

"Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Купчановка ауылының бастауыш мектеп-балабақшасы " КММ Қазақстан Республикасының 2020 жылғы 4 мамырдағы "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы"заңнамасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік орган болып табылады.

Мемлекеттік мекеме 4 мемлекеттік қызмет көрсетеді:

1. "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау".

Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.

Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: электрондық, қағаз түрінде.

2023 жылы 12 қызмет көрсетілді

2  "Жалпы білім беретін мектептердегі білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін және жеңілдікпен тамақтандыруды ұсыну".

Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.

Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны — қағаз түрінде.

1. жылы мемлекеттік орган арқылы 1 қызмет көрсетілді.

1. "Балаларды жалпы білім беретін оқу орындары арасында ауыстыру үшін құжаттарды қабылдау"

Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.

Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны – электрондық және (немесе) қағаз түрінде.

2023 жылы 0 қызмет көрсетілді

Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.

Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: электрондық, қағаз түрінде.

2023 жылы мемлекеттік корпорация арқылы — 0 қызмет көрсетілді.

2023 жылғы 1 қаңтардан 31 желтоқсанға дейін "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімінің Купчановка ауылының бастауыш мектеп-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне көрсетілетін қызметті алушылар тарапынан шағымдар түскен жоқ.

Байланыс ақпараты:

Купчановк ауылы, Школьная көшесі 13, " Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Купчанов ауылының негізгі орта мектебі " КММ, телефон нөмірі  31-5-54. Қабылдау демалыс және мереке күндерінен басқа  жұмыс күндері сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін жүзеге асырылады.