«1 желтоқсан – Тұңғыш Президент күні» атты иллюстрациялық кітап көрмесі

01.12.2023

Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күніне арналған «1 желтоқсан – Тұңғыш Президент күні» атты иллюстрациялық кітап көрмесі ұсынылды.

1 желтоқсанда мектепте «1 желтоқсан – Тұңғыш Президент күні», Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күніне арналған иллюстрациялық кітап көрмесі ұсынылды.

Дәл осы күні, 1991 жылы 1 желтоқсанда бүкілхалықтық сайлау нәтижесінде Тәуелсіз Қазақстанның Тұңғыш Президенті Нұрсұлтан Әбішұлы Назарбаев сайланды.
Көрмеде Тұңғыш Президенттің еңбек жолы мен өмір жолы: жастық шағы, өсіп-өніп, еңбек еткен жылдары, саяси-қоғамдық қызметі, ел тарихында тәуелсіздік жылдарында қол жеткізген табыстары мен жетістіктерін көрсететін материалдар қойылған.