Қоршаған ортаны тазарту

27.09.2023

Абаттандыру және санитарлық тазалау айлығы аясында мектеп аумағында экологиялық сенбілік өткізілді.

Сенбіліктер – ұрпақты біріктіретін игі дәстүр. Бұл шараға мектептің барлық қызметкерлері мен 1-4 сынып оқушылары қатысады. Аумақты тазалау жұмыстарын жүргізу үшін аумақты жалпы тазалау бойынша іс-шаралар жоспары құрылып, әр сыныпқа учаске бөлінді. Қажетті құрал-жабдықтармен қаруланған балалар мен мұғалімдер мектеп аумағын ретке келтіруге қуанышты: олар қоқыс жинайды, жапырақтар мен шөптерді тырмалайды, ағаштар мен бұталардың ескі бұтақтарын кеседі.