Республикалық масштабты балалар акциясы «Я OFFLINE (оффлайн)»

20.01.2020

Халықаралық Интернет күніне арналған «Я OFFLINE (офлайн)» халықаралық балалар акциясы, 2020 жылдың 26 қаңтары
 , халықтың шамамен 50% -ы қандай-да бір әлеуметтік желіде, ал кейбіреулері бірден.
Интернетке тәуелділікті болдырмау, Интернетті пайдалану мәдениетін арттыру, Интернет қызметін ересек пайдаланушылардың кәмелетке толмағандардың Интернет қызметін бақылау алдындағы жауапкершілігін арттыру мақсатында Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі 2020 жылдың 26 қаңтарында Халықаралық Интернет күніне арналған Республикалық масштабты балалар акциясын өткізуді бастайды «Я OFFLINE (оффлайн)»
Бұл іс-шара ушыларды смартфондардан, компьютерлерден және ғаламдық желіден алшақтатуға көмектеседі, бұл күнді тек «шынайы» әлемде өмір сүруге, жақын адамдармен қарым-қатынас жасауға немесе оны сүйікті хоббиіңе арнауға көмектеседі.
Акция 1-4 сынып оқушыларын бүкіл мектеп бойынша қамту жоспарланған. 1-4 сыныптар арасында «Мен интернетсіз қалай күн өткіздім» атты сурет байқауын ұйымдастырылады.