2022 жыл бойынша мемлекеттік қызмет көрсету бойынша есеп

01.03.2023

" Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Купчановка ауылының балабақша мектебі " КММ Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы"заңнамасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік орган болып табылады.

Мемлекеттік мекеме 5 мемлекеттік қызмет көрсетеді:

1. "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау".

Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.

Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: электрондық, қағаз түрінде.

2022 жылы 3 қызмет көрсетілді

2"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау".

Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.

Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны — қағаз түрінде.

2022 жылы мемлекеттік орган арқылы 0 қызмет көрсетілді.

3. "Жалпы білім беретін мектептердегі білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін және жеңілдікпен тамақтандыруды ұсыну".

Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.

Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны – электрондық және (немесе) қағаз түрінде.

2022 жылы 0 қызмет көрсетілді

4. Балаларды жалпы білім беретін оқу орындары арасында ауыстыру үшін құжаттар қабылдау

Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.

Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.

2022 жылы 9 қызмет көрсетілді

5. «Құжаттарды қабылдау және балаларды мектепке дейінгі ұйымдарға қабылдау»

Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.

Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.

2022 жылы 7 қызмет көрсетілді

2022 жылдың  1 қаңтардан және  31 желтоқсанға дейін " Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Аққайың ауылының негізгі орта мектебі» " коммуналдық мемлекеттік мекемесіне қызмет алушылар тарапынан шағымдар түскен жоқ.

Байланыс ақпараты:

Купчановка ауылы, Школьная көшесі 13, " Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Купчановка ауылының балабақша мектебі " КММ, телефон нөмірі  31 5 54 Қабылдау демалыс және мереке күндерінен басқа  жұмыс күндері сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін жүзеге асырылады.