«ҚАЗАҚСТАНДАҒЫ КОД САҒАТЫ» АКЦИЯСЫ ТУРАЛЫ ЕСЕП

20.12.2019

2019 жылғы 9-15 желтоқсан аралығында 3-4-сыныптарда Купчановка бастауыш мектебінде «Қазақстандағы код сағаты» сабағы өтті.
Мақсаты: жастардың информатика мен бағдарламалауға деген қызығушылығын қалыптастыру және қолдау.
Сабақтың басында жетекші IT компаниялары өкілдерінің жастарға арналған мотивациялық бейнефильмі қаралды, онда ақпараттық технологиялардың болашақтағы дамуы туралы өз ойларымен бөлісті. Ойын өткізілді, онда студенттер робот рөлін атқарды, қалған командаларды орындады. Бұл қызықты ойын грамматикалық қателіктерден арылып, бағдарламалау негіздерін үйретті. Олар бұл рөлге үлкен қызығушылықпен үйренді.
 Сабақтың соңында барлық қатысушыларға сертификаттар табысталды

Сабаққа қатысқан оқушылар саны - 11 адам;

Сабақты ұйымдастыру формалары -
ойынды оқыту технологиясын қолдана отырып, аралас сабақ