4-сыныпта математика сабағы

12.05.2022

Тақырыбы: " Сравнение выражений содержащие обыкновенные дроби с одинаковыми знаменателями "

Сабақ жаңартылған оқу бағдарламасының талаптарына сәйкес құрылған, АКТ технологиялары қолданылған. Оқушылардың жас және психологиялық ерекшеліктері ескерілді. Сабақтың мазмұнына оқушыларды әмбебап оқу іс-әрекеттеріне оқыту элементтері енгізілді: сабақтың мақсаттарын оқушылардың өздері тиісті проблемалық жағдайға сүйене отырып анықтады. Бұл сабақта оқытудың іс-әрекеттік әдісі қолданылды, ол келесі қызмет түрлерінде жүзеге асырылды: оқу және оқу-зерттеу.

Сабақтың барлық кезеңдерінде оқушылар зерттеу сипатындағы белсенді ойлау және практикалық қызметке тартылды. Сабақтың әр кезеңінің соңында бақылау парақтарындағы балалар бір-бірін өзара бағалады.