Су қоймасының мұзында қауіпсіз жүріс-тұрыстың белгіленген ережелерін сақтау

15.04.2022

Көктемнің басталуы мен жылыну қар жамылғысы мен мұздың еруіне әкеледі. Жұқа мұз - адам өліміне әкелетін ең көп таралған қауіптердің бірі. Су қоймасының мұзында қауіпсіз жүріс-тұрыстың белгіленген ережелерін сақтаған жағдайда ғана қайғылы жағдайдың алдын алуға болады.
Мектептің сынып жетекшілері жұқа мұзда өзін қалай ұстау керектігі туралы әңгіме өрбітті. Егер сіз кенеттен өзіңіз немесе досыңыз мұзға құлап кетсе, не істеу керектігін айттық. Ата-аналарға хабарланды.