отчет по оказанию государственных услуг кГУ " Купчановская школа-сад" за 2019г

2018 жылға мемлекеттік қызметтер көрсету туралы есеп

08.02.2019

Қазақстан Республикасының «Мемлекеттік қызмет туралы» 2013 жылғы 15 сәуірдегі заңнамасына сәйкес «Купчановка бастауыш мектеп-балабақшасы» КММ мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік орган болып табылады.

1. «Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау»

Мемлекеттік қызмет тегін ұсынылады.

Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны -  қағаз түрінде  қызмет көрсетіледі.

2018 жылы білім беру ұйымдары арқылы 4 қызмет көрсетілді.

2. «Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің бағдарламаларын даярлауға ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау»

Мемлекеттік қызмет тегін ұсынылады.

Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны -  қағаз түрінде және электронды түрінде қызмет көрсетіледі.

2018 жылы білім беру ұйымдары арқылы 10 қызмет көрсетілді.

3. «Мектепке дейінгі және бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беруді жүзеге асыратын білім беру ұйымдарының оқытушылар құрамының  біліктілік санаттарын (растауды) арналған аттестациялауға құжаттарды қабылдау»

Мемлекеттік қызмет тегін ұсынылады.

Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны – қағаз түрінде  қызмет көрсетіледі.

2018 жылы  -0 қызмет көрсетілді.

Мемлекеттік қызметтерді көрсету тәртібі туралы ақпарат қоғамдық орындарда ақпараттық «Купчановка бастауыш мектеп-балабақшасы» Коммуналдық мемлекеттік мекемесінде стендтеорналасқан.

2018 жылы «Мемлекеттік қызметтердің сапасын арттыру» тақырыбында мемлекеттік қызмет көрсету бойынша біліктілігін арттыру курстары өткізілді, курсқа білім беру саласынан 1 маман қатысты.

2018 жылдың 1 қаңтарынан 31 желтоқсанына дейін «Купчановка бастауыш мектеп-балабақшасы» мемлекеттік мекемесіне қызмет алушылардан шағымдар келіп түспеді.

Байланыс ақпараты:

Купчановка ауылы., Мектеп көшесі 11, «Купчановка бастауыш мектеп-балабақшасы» КММ , телефон нөмірлері 31-5-54.

Қабылдау демалыс және мереке күндерінен басқа жұмыс күндері сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін жүзеге асырылады.

Мектеп балабақша директоры                                                                  Т.Макиенко