11.02.2022

2022 жылдың 1 ақпаны мен 12 ақпаны аралығында «Купчановка мектеп-балабақшасында» КММ-де осы жобаның авторы Сара Алпысқызы Назарбаеваның туған күніне арналған «Өзін-өзі тану: Махаббат пен Шығармашылық педагогикасы» атты өзін-өзі тану онкүндігі өтті. . .

«Өзін-өзі тану: сүйіспеншілік пен шығармашылық педагогикасы» онкүндігі балаларды жақсылық жасауға, сезімталдық пен мейірімділікке тәрбиелеу, адамдарға сүйіспеншілік пен қуаныш сыйлауға бағытталды.

Онкүндік «Руханияттың хрусталь бұлағы» атты оқушылардың шығармашылық жұмыстарының көрмесімен ашылды.Көрмеде балалар мен ата-аналардың бірлескен шығармашылық жұмыстары көрсетілді. Бастауыш сынып мұғалімдері «Дұрыс іс – қайырлы іс» атты сурет байқауын ұйымдастырды.