«Өзін-өзі тану» апталығы

04.02.2022

2022 жылдың 1 ақпанында Купчанов мектебінде осы жобаның авторы, Қазақстанның бірінші ханымы, көптеген оқушылардың тағдырын өзгерткен дана әйел Сара Алпысқызы Назарбаеваның туған күніне арналған «Өзін-өзі тану» апталығы өтеді. мектеп бағдарламасына «Өзін-өзі тану» пәнін енгізу.

Оқушылар мен сынып жетекшілерінің пікірінше, «Өзін-өзі тану» пәні өте маңызды, өйткені мұнда оқушылар өзін-өзі тануға, сүюге, жақсылық беруге үйренеді, сол арқылы рухани дүниесін байытады.

Апталық шығармашылық көрмемен басталды, онда әр сынып оқушылары туған-туыстары мен достарына, достары мен сыныптастарына, мұғалімдері мен кураторларына, әрине, өз мектебіне сүйіспеншілік пен мейірімділікпен жасаған шығармашылық жұмыстарын ұсынды.