«Қазақстан балалары – күзгі интерактив!»

08.11.2021

«Қазақстан балалары – күзгі интерактив!» күзгі каникул кезіндегі балалардың демалысын, бос уақытын және жұмыспен қамтылуын ұйымдастыру бойынша ұсыныстар негізінде іс-шаралар кеңінен аталып өтті.  Аталмыш іс-шаралардың басты мақсаты-оқушылардың демалыс кезіндегі пайдалы және белсенді іс-әрекеттерін ұйымдастыру жүйесін дамыту мен жетілдіру, бала тұлғасын жан-жақты дамыту, балалар мен жасөспірімдерді шығармашылық және спорттық жұмыспен қамту, девианттық тәртіптің алдын алу.

Купчановка бастауыш  мектебінде күзгі каникул кезінде балалар спорттық жаттығулармен күнде шұғылданып,өз денсаулықтарың түзеп отырды.