«Қарттар күні» акциясы

01.10.2021

Купчановка мектебінде қарттар күні қарсаңында еріктілер отряды ауылдың жалғызбасты қарт қарттарын аралап, жан -жақты көмек көрсетті.

Қарттар күні - мейірімді және жарқын мереке, біз ата -анамыз бен ата -әжемізді ерекше ықыласпен қоршаймыз. Бұл мереке - қаншама қиыншылықты, қайғыны, азапты және ынтаға негізделген жанқиярлық еңбекті бастан кешкен аға ұрпаққа қоғамның құрметі, ризалығы мен сүйіспеншілігінің құрметі.

Бұл акцияның мақсаты - балаларға қамқорлық жасауға, мейірімділікке, жанашырлыққа, көмекке ұмтылуға, қарттарға құрмет көрсетуге тәрбиелеу.

Қоштасу кезінде қарттар балаларға мейірімділік, денсаулық, мейірімділік тілеп, қонақтарға тәтті сыйлықтар берді.