«Отбасы - өмірдегі басты құндылық» тақырыбында сынып сағаты

22.09.2021

«Отбасы - өмірдегі басты құндылық» тақырыбында сынып сағаты өтті. Сынып жетекшілері оқушыларға отбасы барлық іргетастың негізі екенін, кәсіби түрде талап етілетін адам бола алатындығыңызды, бірақ сенімді тыл - тату отбасы болмаса, онда адам өмірде орын алмауы мүмкін екенін еске салды. Өйткені, отбасы құндылықтары туралы түсініктердің қалыптасуы ерте балалық шақтан басталады, ал жасөспірім шақта отбасы қандай болу керек екендігі туралы ойлар шоғырланады.