Мектептегі «Радуга» ойын алаңы

22.06.2021

Жазда балалармен жұмыс - бұл оқу процесі мен мектептің педагогикалық ұжымының әр оқушының дамуы, оның бос уақытын қоғамдық пайдалы, музыкалық іс-шаралармен толтыру қабілеті мен іс-әрекетін үйлесімді жалғасы белсенді демалыстың талғамы. Мектептегі «Радуга» ойын алаңы 1 маусымнан бастап жұмыс істейді. Біздің мектептің ойын алаңы таңғы 9: 00-ден 12: 00-ге дейін жұмыс істеді.

Жазғы жұмыстың мақсаты:

- білім беру мекемесінде балалардың жұмыспен қамтылуын, демалысын және денсаулығын жақсартуды қамтамасыз ету, баланың жеке басын, оның рухани, адамгершілік, интеллектуалды және дене қасиеттерін дамыту, бос уақытты кеңейту, еңбек пен спорттық іс-әрекеттермен ұштастыра отырып, белсенді шығармашылық демалыс.

Алға қойылған мақсатқа сәйкес келесі міндеттер шешілді:

• студенттерді жұмысқа орналастыру, дамыту, тәрбиелеу және денсаулығын жақсарту үшін қажетті жағдайларды жасау;

• белсенді балалар мен жасөспірімдердің бастамасын, шығармашылығын, өзін-өзі жетілдіру және өзін-өзі дамыту қажеттілігін ынталандыратын жағдайлар жасау;

• балалардың мектеп алаңында қауіпсіз болуын қамтамасыз ету;

Ауысым кезінде келесі сауықтыру-сауықтыру шаралары өткізілді:

1. Күнделікті таңертеңгілік жаттығулар. Күн сайын ашық ауада спорттық жарыстар өткізілді.