2020 жылғы «Купчановка бастауыш мектебі» КММ мемлекеттік қызмет көрсету саласындағы қызметі туралы есебі

21.02.2021

«Бұланды  ауданының Купчановка бастауыш мектебі» КММ Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі «Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» заңнамасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік орган болып табылады.

Мемлекеттік мекеме 5 мемлекеттік қызмет көрсетеді:

1.  «Мектепке дейінгі ұйымдарға жіберу үшін мектеп жасына дейінгі (6 жасқадейін) балалардыкезеккеқою»

Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.

Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны – электронды (ішінараавтоматтындырылған)/қағазтүрінде/проактивті/"бір өтініш" қағидаты бойынша көрсетілетін

2020 жылы — 5 қызмет көрсетілді, оның ішінде 5 қызмет электрондық үкімет порталы арқылы көрсетілді.

2. «Мектепке дейінгі ұйымдарға құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау»

Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.

Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны – электронды (ішінара автоматтындырылған)/қағаз түрінде

2020 жылы — 5 қызмет көрсетілді, оның ішінде 5 қызмет электрондық үкімет порталы арқылы ал 0 қызмет қағаз түрінде көрсетілді.

3. «Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан, білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау»

Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.

2020 жылы — 0 қызмет көрсетілді, оның ішінде 0 қызмет электрондық үкімет порталы арқылы ал 0 қызмет қағаз түрінде көрсетілді.

4.   «Педагогтарға біліктілік санаттарын беру және растау рәсімінен өту үшін құжаттарды қабылдау»

Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.

Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны – электронды (ішінара автоматтандырылған)/қағаз түрінде

2020 жылы — 1 қызмет көрсетілді, оның ішінде  мемлекеттік корпорация арқылы - 1.

5.  «Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдары арасында балаларды ауыстыру үшін құжаттарды қабылдау»

Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.

2020 жылы — 0 қызмет көрсетілді, оның ішінде 0 қызмет электрондық үкімет порталы арқылы, 0 -  қызмет қағаз түрінде көрсетілді.

Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы ақпарат «Купчановка бастауыш мектебі» КММ-де ақпараттық стендте жарияланады. 2020 жылы 2 семинар өткізілді.

2020 жылғы 1 қаңтардан 31 желтоқсанға дейін «Купчановка бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесіне қызметалушылар тарапынан шағымдар түскен жоқ.

Байланыс ақпараты:

Купчановка с. , Школьная көшесі № 13, "Купчановка бастауыш мектебі" КММ, телефон нөмірлері 31554

Қабылдау демалыс және мереке күндерінен басқа жұмыс күндері сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін жүзеге асырылады.