Мектеп кітапханасындағы тазалық күні

09.02.2021

Бір жақсы нәрсе - мектеп кітапханасындағы кітаптарды жөндеу. Кітап адам өмірінде үлкен рөл атқарады. Өкінішке орай, соңғы жылдары мектеп кітапханалары жаңа әдебиеттермен толығып, ескі кітаптар тозып келеді. Бір кітапханашының оқырмандарға кітап беруге, стендтерді безендіруге және кітаптарды жөндеуге мүмкіндігі жоқ. Осыған орай мектебіміздің 6-сынып оқушылары игі істер күні аясында оқулықтарға екінші өмір сыйлады. 6-сынып оқушыларына кітаптарды жөндеу және ертегі викторинасына реквизиттер дайындаудағы адал және нақты жұмыстары үшін рахмет.