Алмас кескіндеме

20.01.2021

Алмас кескіндеме 🖼 (гауһар мозайка, гауһар кесте) - қолөнердің ерекше түрі, нәтижесінде тастармен көмкерілген суреттер алынады. Мұндай суретті жасау барысында ине мен жіп қолданылмайды. Тастар өрнек пен желім жағылатын кенеп бетіне жабыстырылады. Сыртқы көріністері тастармен қапталған бұйымдар моншақтармен кестеленген картиналарға ұқсайды.Алмас кескіндеме өзінің қасиеттерін жоғалтпайды және уақыт өте келе сөнбейді. Малтатаспен төсеу кенепке белгілі бір құрылым мен жеңілдік береді, оларды жарқын және түрлі-түсті етеді. Кең түсті гамма ең кіші реңктерді ұсынады, жарықпен ойнауға мүмкіндік береді, соның арқасында суреттер 3D кескіннің әсерінен алынады.