Мұз айдынында, сондай-ақ көктайғақ кезінде өзін-өзі ұстау ережелері туралы.

15.01.2021

Төмен түсу кезінде жол жиегінен секіруге болмайды. Аяғыңызда тұрып, төменге түспеңіз. Тауға шыққан кезде баспалдақтарды қолданыңыз. Белгілі бір уақыт өткеннен кейін бір-бірлеп немесе шағын топтарда төмен сырғытыңыз. Мұз айдынында: - аяғыңыздан үлкенірек аяқ киім таңдаңыз, - етіктің төменгі және үстіңгі бөліктері мықтап тартылмайтындай етіп байлап қою керек, ал ортасы, керісінше, - терінің бозаруымен, шаншуымен, анемиямен - бұл жерді қолыңызбен сүртіңіз, - мұзды басуға болмайды. Мұз болған кезде: - жаяу және қауіпсіз ойнауға болатын орынды таңдау керек, мұз жоқ жерде, - гимназия ғимаратынан шығып, құм себілген жолдармен жүру, - мұздақтар мен мұз блоктары ілінетін карниз, шатырдың астында тұрмаңыз, ойнамаңыз.