Мектептегі сурет байқауы: шығармашылық өрнек пен шабыт

10.10.2024

Қазан айында мектебімізде дәстүрлі сурет байқауы өтті, ол барлық оқушылар үшін нағыз мерекеге айналды. Іс-шара «Әлемді балалардың көзімен» деген ұранмен өтті, байқауға әр түрлі сынып оқушылары қатысты. Бұл байқау балаларға өздерінің шығармашылық қабілеттерін көрсетуге, қоршаған ортаны қалай көретінімен бөлісуге және өнер тақырыбында пікір алмасуға тамаша мүмкіндік болды.

Әр сынып әр түрлі техникада орындалған жұмыстарын ұсынды: акварель, гуашь, қарындаш, пастель, сонымен қатар коллаждар мен аралас техникалар қолданылды. Бастауыш сынып оқушылары көрермендерді табиғат, үй жануарлары және ертегі кейіпкерлерін бейнелеген жарқын, түрлі-түсті суреттерімен қуантты.

Қосымшалар: